6 DÔVODOV PRE NAŠE VONNÉ SVIEČKY

 

Najlepšie voňavé sviečky
(podľa serveru candlefind.com)

Podľa nezávislého online servera www.candlefind.com v USA boli naše produkty niekoľkokrát za sebou ohodnotené ako Najlepšie voňavé sviečky spomedzi ďalších tisícov značiek v USA. 

Až o 50% viac arómy

Vyvinuli sme Inovatívnu parfumovú technológiu, kvôli ktorej sú vône PURE INTEGRITY absorbované do vosku omnoho ľahšie. Rovnako sme vyvinuli unikátny „7-stupňový nalievací proces“.A preto sme schopní použiť o 50% viac vône v porovnaní s vedúcimi značkami na trhu v USA. Toto robí naše sviečky TAK silnými a TAK realistickými, že ich budete jednoducho milovať.

Ručne vyrábané v USA

Aby sme dokázali uchovať vo sviečkach o 50% viac vône, náš „7-stupňový nalievaci proces“ sa musí robiť ručne.Takže každá jedna sviečka, vrátane každej jednej malej čajovej sviečky, je nalievaná ručne bez použitia mechanizácie.

100% prírodný sojový vosk
(žiadny parafín alebo petrolej)

Drvivá väčšina sviečok je vyrábaná z parafínu, dokonca veľa sójových sviečok je zmesou sójového a parafínového vosku. Budete šokovaní, keď sa dozviete, že parafín je odpadový produkt pri výrobe nafty a vedľajší produkt pri výrobe petroleja. Pri jeho horení vzniká 11 toxínov a 2 karcinogény /zdroj E.P.A./. My v PURE INTEGRITY používame 100% bio-sójový vosk z USA.

Ekologicky priateľské

S cieľom vytvoriť čistejšie a zdravšie sviečky, PURE INTEGRITY sa neuspokojila iba s použitím 100% bio-sójoveho vosku.Naše Inovatívne Parfémy sú vyrobené bez ftalátov a spĺňajú tie najtvrdšie ekologické štandardy vrátane California Proposition 65.

Čisto, zdravo, bez sadzí

Výsledkom našej ťažkej práce a po uplatnení všetkých horeuvedených postupov a zásad vzniknú úžasné, prirodzene voňajúce sviečky, ktoré netvoria toxický čierny dym a ktoré nie sú zdraviu škodlivé pre nás, naše rodiny, naše domovy a ani pre našu planétu Zem.