Gél na vlasy a telo 300ml ALOESIR - Dávkovač CON TATTO

Kód tovaru 026BH192002
Webová stránka značky allegriniamenities.com/
Kategória ALOESIR

Kozmetika s výťažkami organickej ALOE VERA. Považovaný za všeliek od staroveku, aloe vera sa stále viac používa v rôznych oblastiach a druhov aplikácií, najmä v kozmetickom sektore. Vďaka nespočetnému množstvu účinných látok aloe vera predstavuje vzácneho spojenca pre ochranu kože vďaka elasticite, tónovaniu a upokojujúcemu účinku.

Aloe vera je vytrvalá rastlina z krásnych a mäsitých zelených listov pochádzajúcich z horúceho a suchého podnebia. Jeho vyživujúce a zvlhčujúce vlastnosti, uznávané už od staroveku, sa vzťahujú na vzácny obsah jej šťavy, bohatý na polysacharidy, vitamíny a minerály.

Pomáha pokožke udržiavať správne množstvo vody, aby sa zachovala jej vlhkosť. Svieža a príjemná vôňa dáva týmto prípravkom špeciálny energizujúci výsledok.

Vôňa:                                        citrusová
                                       pomaranč, citrón, mandarinka

sladká korenistá
                                          rasca, biele pižmo, vanilka

drevená
                                      čedarové drevo, cardamom

Allegrini Amenities Italy pôsobí v kozmetickom priemysle viac ako 30 rokov, dosiahol silné postavenie medzi svetovými lídrami v oblasti hotelových hotelových služieb v oblasti výroby a distribúcie. Rešpektovanie tradície, dokonalosti, hrdo talianskeho pôvodu a medzinárodných ambícií: kompas, ktorý vedie spoločnosť má len jeden smer: 100% Made in Italy najvyššej kvality.

Objem 300ml
Typ produktu Gél na vlasy a telo