• 1 z 5
 

DESCAL SUPER 6KG - koncentrát na silný vodný kameň

 

gres whitener pictures2020-07-25 (5)

  • Ľahko odstraňuje zažratý vodný kameň, hrdzu, oxidových zvyškov...
  • Nespôsobuje koróziu, vhodný na oceľ, železo, hliník, mosadz aj meď
  • Funguje aj na veľmi silne zažratý vodný kameň, alebo špinavú špárovačku
  • Silný koncentrát - riedenie od 1% do 50% (z jednej bandasky urobíme 10L až 500L aktívneho roztoku)
Dostupnosť Skladom (17 ks)
€59,53 / ks
€49,61 bez DPH
   
Kód tovaru 016SUDE0020X
Značka ALLEGRINI Italy
Webová stránka značky allegriniamenities.com/
Kategória Podlahy a ploché povrchy
 

DESCAL SUPER - carwash brožúra

DESCAL SUPER - horeca brožúra

KBÚ_DESCAL SUPER_SK

POUŽITIE: Hromadenie vodného kameňa spôsobuje rôzne nepríjemnosti, počítajúc do toho: plytvanie energiou kvôli ich hrúbke, ktorá znižuje výmenu tepla; koróziu materiálov; upchatie filtrov, potrubí, čerpadiel, nádrží; skrátenie doby a činnosti zariadenia; zhoršenie hygienických podmienok povrchov.
DESCAL SUPER je špecifický produkt určený na rozpúšťanie a odstraňovanie anorganických zvyškov, ako sú oxidy, vodný kameň, vápenec, hrdza z povrchov priemyselných zariadení a vybavenia potravinárskeho priemyslu. Umožňuje odstraňovanie použitie na materiáloch ako oceľ, železo, meď, mosadz a hliník. 
Okrem odvápňovacej schopnosti DESCAL SUPER má aj schopnosť odmastňovať povrch - odstraňuje mastné zvyšky, ktoré by bránili odvápneniu. 
Môže byť použitý v rôznych produkčných spoločnostiach, aby sa odstránil vodný kameň: rúry, kotly, výparníky, výmenníky tepla, radiátory, ohrievače na teplú vodu, chladiace systémy, elektrárne, tlakové umývačky atď. Je veľmi dobre účinný aj na zažratú špinu v špárovačkách obkladov a dlažieb.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte na povrchy citlivé na kyselinové prípravky, ako napr. mramor a prírodný kameň. 

ODPORÚČANIE: Na striekanie použite penivý rozprašovač, aby sa nevytvárali aerosoli, ktoré by po vdýchnutí spôsobili dráždivý kašeľ.

RIEDENIE:  - bežné čistenie (aj chrómové povrchy): rieďte v pomere 3% až 10% s vodou ( 30ml až 100ml prípravku, zvyšok do 1L doliať vodou). 

                   - hĺbkové čistenie (zažratý vodný kameň alebo špinavé špáry medzi obkladačkami): použite čisté alebo max.zriedené na 50%.  

AKO NA TO: Naneste produkt na povrch penovým rozprašovačom a nechajte niekoľko minút pôsobiť v závislosti od množstva usadenín. Následne opláchnite vodou. V prípade zažratej špiny a zažratého vodného kameňa alebo hrdze použite neriedené alebo vyššiu koncentráciu prípravu a proces niekoľkokrát opakujte. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RT Avatar autora | 10.5.2021
super produkt