Opaľovacie mlieko na tvár a telo SPF50 MASSADA SUN PROTECTION 200ml

• 200ml nádoba
  • Účinne chráni pred slnečným žiarením,
  • Predlžuje mladosť a pevnosť pokožky.
  • Zachováva bunkovú DNA a bojuje proti fotostarnutiu a zároveň hĺbkovo hydratuje.
  • Vhodné aj pre citlivú pokožku.
  • LECHE SOLAR FACIAL Y CORPORAL SPF50 200ml by MASSADA

Kód tovaru MA160
Kategória Ochrana pred slnkom

LECHE SOLAR FACIAL Y CORPORAL SPF50 200ml by MASSADA: Užívajte si slnko bez rizík vďaka tomuto mlieku s roztápajúcou sa textúrou, ktorá účinne chráni pred slnečným žiarením, predlžuje mladosť a pevnosť pokožky. Zachováva bunkovú DNA a bojuje proti fotostarnutiu a zároveň hlboko hydratuje, poskytuje pružnú a jemne saténovú pokožku. Vhodné pre citlivú pokožku.

Hlavné zložky: Bambucké maslo, kokos, karnozín a širokospektrálne opaľovacie krémy.

Ako na to: Aplikujte veľké množstvo pred pobytom na slnku. Aplikáciu obnovujte každé dve hodiny, najmä po kúpaní.

Typ produktu: Mlieko.

Veľkosť: 200 ml.

Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu? Máte kozmetický salón, beauty centrum, wellness alebo SPA, alebo robíte predaj kozmetických prípravkov? Napíšte nám na info@unicato.sk. Radi vám predostrieme možnosti školení a dodáme vám tovar za veľkoobchodné ceny.