Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť

Opravný krém na tvár Perly & Zlato PEARL PERFECTION 50ml MASSADA

• 50 ml nádoba.
  • Aplikácia: večer
  • Všetky typy pleti, obzvlášť staršiu pleť s výraznými vráskami.
  • REPAIR CREAM PEARLS & GOLD 50ml by MASSADA
Dostupnosť Na objednávku
Kód tovaru MA025
Kategória Perlová dokonalosť - tvárový antiaging
Položka bola vypredaná...

REPAIR CREAM PEARLS & GOLD od Massada - Určené pre zrelú, suchú pleť s nedostatkom vitality. Jeho použitie sa odporúča pred a po liečebno-estetických ošetreniach na zlepšenie výsledkov a udržanie integrity epidermy. S veľkou výživnou a regeneračnou silou pomáha predchádzať oxidácii a starnutiu tkanív, navracia pokožke žiarivosť a život.

Hlavné zložky: Perly, čučoriedky, tekuté zlato, vitamín E, šípky, ženšen a pomarančový kvet.

Ako na to: Naneste veľké množstvo každý večer po hygiene tváre a aplikácii rozjasňujúceho séra Rozjasňujúce sérum PEARL PERFECTION.

Typ produktu: krém.

Veľkosť: 50 ml.

Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu? Máte kozmetický salón, beauty centrum, wellness alebo SPA, alebo robíte predaj kozmetických prípravkov? Napíšte nám na info@unicato.sk. Radi vám predostrieme možnosti školení a dodáme vám tovar za veľkoobchodné ceny.