Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Polodrahokamy na masáž MASSADA

 
  • Zelený nefrit: stabilita a kreativita.
  • Ružový kremeň: ochrana a pokoj.
  • Červený jaspis: vitalita a fyzická sila.
  • Oranžový achát: stimulácia a aktivácia.
  • Čierny obsidián: presnosť a stabilita.
  • Skalný krištáľ: harmónia a rovnováha.
  • Balenie obsahuje 6 polodrahokamov určených na masáž.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
€100,70 / ks
€83,92 bez DPH
   
Kód tovaru MASAC965
Značka MASSADA
Kategória Príslušenstvo
 

Pri masáži polodrahokammy, cítime intenzívnejšie prepojenie našich energií. Aj keď by sa nám mohli zdať na tento účel trochu pritvrdé, v skutočnosti vplývajú jemnými vibráciami nielen na naše telo ale aj na našu psychiku. Vyberieme si práve ten polodrahokam, ktorý nás osloví a pritiahne, alebo si necháme poradiť od terapeuta. Účinok podľa tohto výberu môže byť aktivizujúci, harmonizujúci i utlmujúci. Niektoré druhy takejto masáže vynikajúco podporujú prírodné rastlinné oleje s voňavými éterickými olejčekmi, ktoré pomáhajú prenášať ich liečivé vibrácie ešte účinnejšie.

Ak masážny kameň bezpečne držíme v ruke, môžeme s ním krúžiť, hladiť, vibrovať, cielene aj intuitívne. Správnymi ťahmi sa prepracujeme jemne aj k hlbším svalovým vrstvám, účinne stimulujeme reflexné body a dráhy meridiánov, pomáhame odstraňovať bloky, uvoľňovať spazmy v svaloch.

Veľmi príjemná je masáž guličkou, ktorá využíva pohyb v tvare osmičky, čím dokonale prepája ľavú a pravú polovicu mozgových hemisfér harmonizujúc tak celé telo. Pôsobením rotácie a rôzneho tlaku sa dokážeme dostať do rôznej hĺbky svalu.

V prípade koncentrácie na čakry vyberieme kameň podľa takéhoto priradenia. Na záver môžeme poukladať na telo viac kamienkov podľa potreby.

Jaspis - červený - pôsobí silno povzbudzujúco, preto ho radšej vôbec nepoužívame neskoro večer, podporuje krvný obeh, pomáha prehrievať organizmus, je priradený ku koreňovej čakre, - žltý - ovplyvňuje obličky a močové cesty.

Achát - vytvára ochranu, uvoľňuje, upokojuje a zároveň posilňuje našu imunitu a psychickú stabilitu.

Krištáľ - je univerzálny, najviac zo všetkých harmonizuje obe polovice tela, dopĺňa energiu podľa potreby, môžeme ho použiť takmer vždy.

Obsidián - je veľmi mocný kameň obdarený tvorivými schopnosťami. Uzemňuje dušu a duchovné sily do fyzickej roviny tela, pričom ich súčasne dostáva pod vplyv vedomia a umožňuje prejavy duchovnej energie na Zemi. Používanie tohto kameňa zvyšuje schopnosť sebakontroly.

Kremeň - Prináša vnútorný kľud a vyvažuje energie tela a mysle. Jeho jemnosť sa šíri v našom organizme a emočnom centre.

Nefrit - Zelená farba robí dobre nášmu srdcu a uvoľňuje zbytočné napätie. Je jeden z najlepších pomocníkov pri harmonizácii a podpore obličiek. Posilňuje našu sebadôveru aj upokojuje myseľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: