Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť

Regeneračný krém BIOCELLULAR MASSADA

• 50 ml sklenená nádoba (profi balenie 200ml)
  • Aplikácia: ráno a/alebo večer
  • Pre všetky typy pleti.
  • Udržuje hydratáciu pokožky po dobu 24 hodín.
  • BIO CELLULAR REGENERATING CREAM 50ml by MASSADA
od €87,90 / ks
od €73,25 bez DPH
Kategória Biocelulárna regenerácia
Zvoľte variant
Kód tovaru MA029 Objem: 50ml Skladom (3 ks) €87,90 / ks

Kód tovaru MAPR605 Objem: 200ml Na objednávku €222,60 / ks

Komplexný katalóg BIO CELLULAR línie.pdf

BIO CELLULAR REGENERATING CREAM 50ml by MASSADA - Krém, ktorý redukuje vrásky a škvrny vďaka kombinácii sóje a šípky. Udržuje hydratáciu pokožky po dobu 24 hodín. Oživuje žiarivosť tváre. Poskytuje vitalitu. Komplex MassadaTM je bohatý na vitamíny a minerály, ktoré bojujú proti známkam predčasného starnutia vďaka svojmu silnému antioxidačnému pôsobeniu.

Hlavné zložky: Šípka, pagaštan konský, ginkgo biobo, zelená sója a Massada TM Complex.

Ako na to: Vhodný pre všetky typy pleti, možno ho použiť ako denný a/alebo nočný krém. Aplikujte na vopred vyčistenú a tonizovanú pleť tváre, krku a krku. Predlžujte krúživými pohybmi nahor, kým sa úplne nevstrebe.

Typ produktu: krém

Veľkosť: 50 ml (profi balenie 200ml)

Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu? Máte kozmetický salón, beauty centrum, wellness alebo SPA, alebo robíte predaj kozmetických prípravkov? Napíšte nám na info@unicato.sk. Radi vám predostrieme možnosti školení a dodáme vám tovar za veľkoobchodné ceny.