Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť

Liftingový krém Ametyst & Kolagén 50ml MASSADA

• 50ml balenie.
  • Obsahuje kolagén a elastín.
  • Znižuje výskyt vrások.
  • Aplikácia: večer.
  • Všetky typy pleti.
  • AMETHYST & COLLAGEN LIFTING CREAM 50ml by MASSADA

Kód tovaru MA018
Kategória Lifting kyselinou hyaluronovou

AMETHYST & COLLAGEN LIFTING CREAM 50ml by MASSADA - Bohatý ošetrujúci a antiagingový krém, zdroj mladosti a krásy. Pocíťte silu kolagénu a elastínu morského pôvodu vo svojej pokožke, aby ste bojovali proti ochabnutiu a strate hladkosti, čím dosiahnete pevnejšiu, šťavnatejšiu a omladenú pokožku. Jeho exkluzívny ametystový energizér poskytuje vibračnú hydratáciu a pomáha zlepšovať mikrocirkuláciu.
Je tiež obohatený o kyselinu hyalurónovú získanú prírodnou biotechnológiou, ktorá zadržiava vodu v bunkách, čím výrazne znižuje výskyt vrások. Jeho výsledky sú viditeľné.

Hlavné zložky: Kolagén a elastín morského pôvodu, kyselina hyalurónová, dynamizovaná z ametystu, prírodných olejov a extraktov.

Ako na to: V noci na čistú a tonizovanú pleť aplikujte Massada Lifting Serum Hyaluronic Acid alebo Pure Hyaluronic Firming Effect. Následne naneste Amethyst & Collagen Lifting Cream. Ako doplnok si raz týždenne aplikujte liftingovú masku s kyselinou hyalurónovou, vo veľkom množstve rozotrite na tvár, krk a dekolt, nechajte pôsobiť 20 minút a odstráňte studenou vodou.

Typ produktu: krém

Veľkosť: 50 ml