Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť

CC krém SPF 25/PA +++ PEARL PERFECTION 30ml MASSADA

• 30 ml tuba.
  • Aplikácia: každý deň
  • SPF 25 - ochrana pred slnečným žiarením.
  • CC CREAM SPF 25/PA +++ PEARL PERFECTION 30ml by MASSADA
Dostupnosť Na objednávku
Kód tovaru MA090
Kategória Perlová dokonalosť - tvárový antiaging
Položka bola vypredaná...

CC CREAM SPF 25/PA +++ PEARL PERFECTION 30ml by MASSADA - Zdokonaľujúce ošetrenie tváre pre okamžitú krásu, výsledok spojenia výsledkov starostlivosti o tvár a finálneho make-upu. Jeho ultraľahké zloženie zaručuje jeho dokonalé nanášanie a ponúka dokonalý vzhľad po celý deň vďaka svojim najmodernejším aktívnym zložkám, ktoré zabraňujú vráskam a starnutiu, hydratujú, chránia, zjednocujú tón a dodávajú žiarivosť. Jediné gesto pre kompletnú starostlivosť. So SPF 25 a PA+++ na ochranu vašej pokožky pred UVB/UVA slnečným žiarením.

Hlavné zložky: Perly, Hexapeptid-8, Chmeľ, Jojoba, Čučoriedky, Ženšen a ochrana pred slnkom.

Ako na to: Aplikujte krúživými a vzostupnými pohybmi na celú tvár a krk. Môže sa použiť samostatne ako zdokonaľujúce ošetrenie alebo pod make-up pre celkovú starostlivosť. Na zrelú pleť predtým použite sérum Massada podľa výberu.

Typ produktu: krém.

Veľkosť: 30 ml.

Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu? Máte kozmetický salón, beauty centrum, wellness alebo SPA, alebo robíte predaj kozmetických prípravkov? Napíšte nám na info@unicato.sk. Radi vám predostrieme možnosti školení a dodáme vám tovar za veľkoobchodné ceny.