Dodatočné zľavy pre VO odberateľov (pri minimálnej objednávke 400 EUR)

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 573 hodnotení
5
562x
4
7x
3
2x
2
0x
1
2x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JC Avatar autora Jana Cibulasova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.11.2025
AH Avatar autora Alexandra Hovancová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.11.2025
Ja nie že som spokojná, ale nadšená !!!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 7.11.2025
Moc ďakujeme za krásne hodnotenie. Veľmi nás to teší!
DM Avatar autora Daniel Melocík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.11.2025
AO Avatar autora Alexandra Obertová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 31.10.2025
rýchle dodanie a s tovarom som maximálne spokojná
Z Avatar autora Zakaznik1 Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.10.2025
Ponuku a vône sviečok hodnotím veľmi kladne. Kúpila som aj avivaz ale ešte nevyskúšaná, vonia príjemne
S Avatar autora Simona Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.10.2025
PH Avatar autora Petra Hoštáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.10.2025
Nádherne vône a krém i sprchove mydlo su úžasne ..a kvalitne osusky i vankúš s prikrývkou .. doporučujem !
PK Avatar autora Peter Komár Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 21.10.2025
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek. | 21.10.2025
Tovar prišiel ušpinený
Avatar autora (Administrátor)
Moc nás mrzí, ak sa vám počas prepravy nejaký prípravok otvoril a vytiekol. My robíme skutočne maximum, aby naše produkty došli v 100% stave ku našim zákazníkom. Žiaľ niekedy doručovanie kuriérmi spôsobí aj rôzne poškodenia. Ak takéto poškodenie zistíte, prosíme vás o urgentné nafotenie a poslanie na náš email, aby sme si dané poškodenie mohli reklamovať u nášho dopravcu. Od nás odchádzajú produkty vždy v 100% kvalite. Ďakujeme za pochopenie.
AH Avatar autora Aleš Horváth Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.10.2025
ZM Avatar autora Zuzana Macejková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.10.2025
Veľmi praktický pre deti do MŠ
DN Avatar autora Dominika Nováková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.10.2025
DK Avatar autora Dáša Kučerová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.10.2025
Veľmi spokojná,rýchle doručenie objednávky
JA Avatar autora Juraj apurgat Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.9.2025
DP Avatar autora Daša Pavlanská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.9.2025
Som veľmi vďačná za Váš obchod❤️. Perfektný sortiment, úžasné hotelové produkty, ku ktorým sa dostane aj bežný spotrebiteľ . Rýchle a spoľahlivé dodanie. Už teraz sa teším na ďalšiu objednávku. Super nápad aj s magic Boxom, idem sa pozrieť, čo ste mi zabalili. Srdečne pozdravujem 🌻
U Avatar autora UNICATO (Administrátor) 29.9.2025
Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Veľmi si vážime, že ste si našli čas a podelili sa o Vašu skúsenosť. Teší nás, že ste spokojná so službami a produkty splnia Vaše očakávania. Budeme sa snažiť, aby aj Váš ďalší nákup bol rovnako príjemný. S pozdravom UNICATO
AP Avatar autora Anna Pokoželcová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.9.2025
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.9.2025
+ rýchla dohoda s obchodným oddelením

Odporúčam
A Avatar autora Andrea Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.9.2025
Rýchle dodanie, výrobok v poriadku, odporúčam
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.9.2025
+ Výborná komunikácia s obchodom, rýchle dodanie, kvalitné výrobky

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.9.2025
rýchle vybavenie

Ovládacie prvky výpisu

575 položiek celkom