Akcia Zväčšiť

Sérum s aktívny retinolom 12x2ml NOESIS by PIROCHE

• Tekutý koncentrát retinolu.
  • Vhodný na intenzívne ošetrenie tváre, krku a dekoltu.
  • Balené po 12ks 2ml fľaštičiek.
  • ACTIVE RETINOL PHIALS 12x2ml NOESIS by PIROCHE.
Ušetríte €19,72 (–24 %)

Kód tovaru PIRNV5
Značka NOESIS
Kategória NOESIS

Sérum s kyselinou hyalurónovou a koenzýmom Q10. Ultraľahká textúra séra zanecháva pokožku hydratovanú so zamatovo hebkým pocitom. Pre sviežu, žiarivejšiu a hydratovanú pleť. Vitamín A je jednou z najdôležitejších zložiek pre regeneráciu pokožky. Cenné oligo prvky dodávajú pokožke dôležité minerály a stopové prvky. V tkanive sa intenzívne viaže vlhkosť, jemne sa redukujú vrásky a zvyšuje sa elasticita pokožky. Pre žiarivý a zdravý vzhľad.

Hlavné zložky: Vitamín A (retinol), chlorella vulgaris, mikroživiny (morská voda) a kyselina hyalurónová.

Aplikácia: Obsah ampulky naneste rovnomerne na tvár, krk a dekolt, najlepšie večer, a jemne vmasírujte. Odporúčame kúru 12 dní a možno ju použiť niekoľkokrát do roka.