Novinka Zväčšiť
 

Turmalina MASSADA

 
  • Pozemské kamene s vysokou stimulačnou silou, ktoré dodávajú silu, odvahu, stimuláciu a vysoké vibrácie.
  • Turmalíny sú založené na princípoch moxovania: zvyšujú kapacitu zásobovania krvou a kyslíkom, zlepšujú metabolickú reguláciu a zvyšujú imunitnú odpoveď.
  • Určené na horúcu -hrejivú turmalínovú masáž.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
€67,46 / ks
€56,22 bez DPH
   
Kód tovaru MASAC959
Značka MASSADA
Kategória Príslušenstvo
 

Trumalín je minerál, ktorý vytvára nízkofrekvenčné elektromagnetické pole, vďaka čomu zlepšuje krvný obeh. Turmalín má silne zahrievajúce účinky s teplom pôsobiacim do hĺbky. Vyžaruje dlhovlnné infračervené žiarenie, ktoré spôsobuje molekulárne vibrácie. Po priložení turmalínu na bolestivé miesta bolesť rýchlo ustupuje. Pôsobenie turmalínu môžete porovnať s profesionálnou fyzioterapeutickou procedúrou.

Turmalín chráni aj pred žiarením mobilných telefónov a elektromagnetickým smogom. Uvoľňuje napätie, čo ocenia najmä tí, ktorí majú problém s chrbticou a krčnými stavcami. 

Predovšetkým vhodné pre tých, ktorý chcú na svojej pokožke cítiť niečo iné a dodať jej energiu aj cez termálne vody -  Termálna voda Eau De Fleur s ružou BIOCELLULAR https://www.unicato.sk/tovar/termalna-voda-eau-de-fleur-s-ruzou-bio-cellular-200ml-massada/ a exkluzívnu masáž ECOA na základe japonského ošetrenia tela a tváre, inšpirované pôvodnými japonskými technikami ako Shi Atsu a Kobido spolu so zvláštnym pocitom horúcich turmalínov.

Ako na to: S predhriatymi turmalínmi vykonajte masáž kruhovým, rytmickým pohybom po celom chrbte s dôrazom na paravertebrálny región.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: