• 1 z 6
 

ALLEGRINI 123 1L - leštenie a obnova laku jediným produktom

 
  • Mikroabrazívny a leštiali krém na vyleštenie laku
  • Jediným produktom dosiahnete vysoký lesk laku
  • Výborný aj na leštenie svetlometov
  • Odstraňuje mikroškrabance, zároveň leští v rovnakom čase
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€65,90 / ks
€54,92 bez DPH
   
Kód tovaru 016A1230001
Kategória AUTOkozmetika
 

 

POUŽITIE: Leštenie automobilov si často vyžaduje veľké zapojenie času, energie a taktiež peňazí. ALLEGRINI 123 je abrazívny a leštiaci gél, v jedinom výkone dosiahnete rovnaký výsledok ako od konkurenčných firiem minimálne troma výrobkami. Formulované z inovatívnych surovín, aby sa odstránili mikroškrabance na laku malej aj veľkej veľkosti (P1500-2000), ako škrabance z autoumývarne, oxidáciu laku atď.
Vyvinuté pre rýchle a čisté použitie bez oplachovania. Odstráni drobné nedokonalosti jedinou operáciou a ponechá vysoký konečný lesk.
ALLEGRINI 123 obnovuje lesklé až matné a oxidované farby. Vhodný pre všetky typy farieb: akrylové, na vodnej báze, vysoko tuhé, dvojzložkové, jednozložkové. OEM farby odolné proti poškriabaniu. Neobsahuje silikón ani amoniak.

RIEDENIE: pripravené na použitie

DOPORUČENIE: Najlepšie výsledky dosiahnete použitím leštiaceho elektrického stroja

PENENIE: žiadne

AKO NA TO: Produkt používajte s variabilnou kontaktnou bielou podložkou alebo vlnenou podložky s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky. Pred použitím dobre pretrepte. Naneste primerané množstvo ALLEGRINI 123 na povrch alebo priamo na rotačnú podložku. Dobre rozotrite a začnite leštenie na strednej rýchlosti
(1200/1800 cyklov) pôsobením stredného tlaku. Pracujte postupne po malých plochách za čas. Obmedzte tlak aby sa zvýraznila leštiaca činnosť. Potom zotrite prípadné zvyšky krému handričkou z mikrovlákna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: