ALLEGRINI 123 250ml - leštenie a obnova laku jediným produktom

• Mikroabrazívny a leštiali krém na vyleštenie laku
  • Jediným produktom dosiahnete vysoký lesk laku
  • Výborný aj na leštenie svetlometov
  • Odstraňuje mikroškrabance, zároveň leští v rovnakom čase
  • Objem: 250ml

Kód tovaru 016A1230025
Webová stránka značky allegriniamenities.com/
Kategória AUTOkozmetika

POUŽITIE: Leštenie automobilov si často vyžaduje veľké zapojenie času, energie a taktiež peňazí. ALLEGRINI 123 je abrazívny a leštiaci gél, v jedinom výkone dosiahnete rovnaký výsledok ako od konkurenčných firiem minimálne troma výrobkami. Formulované z inovatívnych surovín, aby sa odstránili mikroškrabance na laku malej aj veľkej veľkosti (P1500-2000), ako škrabance z autoumývarne, oxidáciu laku atď.
Vyvinuté pre rýchle a čisté použitie bez oplachovania. Odstráni drobné nedokonalosti jedinou operáciou a ponechá vysoký konečný lesk.
ALLEGRINI 123 obnovuje lesklé až matné a oxidované farby. Vhodný pre všetky typy farieb: akrylové, na vodnej báze, vysoko tuhé, dvojzložkové, jednozložkové. OEM farby odolné proti poškriabaniu. Neobsahuje silikón ani amoniak.

RIEDENIE: pripravené na použitie

DOPORUČENIE: Najlepšie výsledky dosiahnete použitím leštiaceho elektrického stroja

PENENIE: žiadne

AKO NA TO: Produkt používajte s variabilnou kontaktnou bielou podložkou alebo vlnenou podložky s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky. Pred použitím dobre pretrepte. Naneste primerané množstvo ALLEGRINI 123 na povrch alebo priamo na rotačnú podložku. Dobre rozotrite a začnite leštenie na strednej rýchlosti
(1200/1800 cyklov) pôsobením stredného tlaku. Pracujte postupne po malých plochách za čas. Obmedzte tlak aby sa zvýraznila leštiaca činnosť. Potom zotrite prípadné zvyšky krému handričkou z mikrovlákna.

1x
HE Avatar autora | 7.6.2022
Lieferung pünktlich ordentlich verpackt. Vom Inhalt mehr als ich erhofft. Natürlich habe ich auch gleich getestet. MEINE MATTE ROLLER SICHTSCHEIBE und Autoscheinwerfer sind wieder durchsichtig klar und hell. Ich würde sagen. DAS IST SPITZE"