Výpredaj Zväčšiť

GEMINI CLEANER 5L - penivý chlórový dezinfekčný koncentrát na všetky povrchy

gemini cleaner

• Vhodný na podlahy, umývadlá, šatne, kúpeľne a sprchy
  • Penivý, viacúčelový dezinfekčný prostriedok na báze chlóru
  • Kompatibilný s chrómom, plastom, keramikou...
  • Efektívne riedenie 1%-3%
Ušetríte €19,63 (–42 %)

Kód tovaru 016GEMI0020X
Webová stránka značky allegriniamenities.com/
Kategória Profi čistenie

Brožúra GEMINI CLEANER.pdf

GEMINI CLEANER msds Technický list.pdf

POUŽITIE: Hlavný zdroj prenosu baktérií a vírusov sa uskutočňuje v kúpeľniach, šatniach a na klinikách. Je nevyhnutné zabezpečiť hygienu v prostredí navštevovanom mnohými ľuďmi. GEMINI CLEANER je špeciálne navrhnutý na čistenie a dezinfekciu umývadiel, kúpeľňových doplnkov, dláždených podláh a linolea, všeobecne tvrdé povrchy. Ak sa používa denne, dáva oceli lesklý vzhľad. Dezinfekčný účinok sa vykonáva pomocou aktívneho chlóru, ktorý odstraňuje baktérie, huby a kvasinky a vírusy. Produkt sa rozkladá a zabraňuje nepríjemným zápachom. Pri správnom zriedení sa nevyžaduje oplachovanie. Vhodné pre telocvične, hotely, školy, materské školy, kancelárie, bazény, kúpele atď.

Účinné proti Lysterii a Salmonele aj v týchto prípadoch:
- testovaná dezinfekcia tvrdých povrchov pomocou trenia
podľa EN 16615 (lekárska oblasť), EN 14476 (všetky použitia)
area),
- dezinfekcia tvrdých povrchov pri nízkotlakovom striekaní,
testované podľa EN 16615 (lekárska oblasť), EN 13697 a EN
14476 (celá oblasť použitia),
- dezinfekcia nástrojov a nástrojov na namáčanie, testovaných podľa
EN 14561 a EN 14562 (lekárska oblasť), EN 13697 a EN
normy 14476 (všetky oblasti použitia).

AKO NA TO

• aktívna dezinfekcia: použite riedenie 3% (30ml/L vody - 1050 ppm aktívneho chlóru). Nechajte pôsobiť 15 minút, potom opláchnite. Na zabezpečenie virucídneho efektu nechajte pôsobiť 60 minút pred opláchnutím.
  • pasívna dezinfekcia: použite riedenie 1% (10ml/L vody - 350 ppm aktívneho chlóru). Nepotrebuje oplachovanie

PENENIE: stredné

DOPORUČENIE: Vhodné aj na bielene a studenú dezinfekciu tkanív a látok (obrusy, obliečky, atď.). Nechajte ponorené 45 minút, potom opláchnite vodou. Nepoužívajte na jemné prádlo, farbené alebo hodvábne odevy.

BEZPEČNOSTNÉ VAROVANIE: skladujte produkt na chladnom mieste ďaleko od priameho slnečného žiarenia. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DETÍ!!!