LUCIDANTE ACCIAIO PLUS 750ml - ochranné leštenie nehrdzavejúcej ocele/inoxu

• Chráni a leští nehrdzavejúcu oceľ/ inox.
  • Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje škvrnám.
  • Chráni pred koróziou na dlhý čas.
  • Efekt zrkadlovej plochy iba v jednom kroku.

Kód tovaru 016DLAC7512
Webová stránka značky allegriniamenities.com/
Kategória Profi čistenie

LUCIDANTE ACCIAIO PLUS brochure

LUCIDANTE ACCIAIO PLUS msds clp EN Rel.1

POUŽITIE: LUCIDANTE ACCIAIO PLUS je leštidlo určené na starostlivosť a ochranu povrchov z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka svojmu zloženiu proti odtlačkom prstov so špeciálnymi rozpúšťadlami s nízkym zápachom, LUCIDANTE ACCIAIO PLUS leští v jednom kroku, odstraňuje mastnotu a škvrny zo všetkých nerezových povrchov.
Produkt zanecháva brilantnú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje vzniku škvŕn na dlhý čas: špliechanie a kvapky vody ľahko kĺžu po povrchu, nezanechávajúc žiadne stopy.
Vďaka svojim vynikajúcim ochranným vlastnostiam LUCIDANTE ACCIAIO PLUS uľahčuje a zrýchľuje čistenie. Navyše zabraňuje korózii na dlhú dobu. Výsledkom je brilantný povrch, zrkadlový efekt bez šmúh Produkt je ideálny pre použitie v profesionálnych kuchyniach na digestoroch, pracovné dosky, chladničky, skrinky, police a pod.
Používa sa pri všetkých cateringových činnostiach ako sú bary, reštaurácie, obchody s potravinami, mäsiarstva, pekárne, predajcovia rýb.

DOPORUČENIE: odporúča sa pred aplikáciou vyčistiť povrch produktom SKIN UNIVERSAL

RIEDENIE: pripravené na použitie.

AKO NA TO: Oceľové povrchy odmastite pomocou jemnej špongie resp. handričky z mikrovlákna. Potom nastriekajte LUCIDANTE ACCIAIO PLUS na povrchy z nehrdzavejúcej ocele, pričom dbajte na to, aby ste ho rovnomerne rozotreli pomocou a čistej handričky z mikrovlákna alebo jednorázovej papierovej utierky vyleštite do sucha.