Výpredaj Zväčšiť
  • 1 z 6
 

FIVE SUPER SANITIZZANTE 10kg - koncentrát, dezinfikuje kyselinou peroctovou a peroxidom vodíka

 

PODLAHY   TANIER A Príbor   práčka   kríž

  • Dezinfekčný prostriedok, BEZ CHLÓRU, na báze kyseliny peroctovej a peroxidu vodíka (P.M.C. Reg. Min. Health nr. 18715).
  • Vysoko účinný proti baktériám a vírusom dokonca aj v chladných podmienkach.
  • Biologicky odbúrateľný, neškodlivé životnému prostrediu
  • Nepenivý, vhodný na dezinfekciu vybavenia, látok aj rôznych povrchov (dlažba, vonkajšie priestory, atď.)
  • Váha: 10kg kanister
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Ušetríte €54,43 (–64 %)
€29,47 / ks
€24,56 bez DPH
Kód tovaru 016FIVE0010
Značka ALLEGRINI Italy
Webová stránka značky allegriniamenities.com/
Kategória Podlahy a ploché povrchy
Položka bola vypredaná...
 

FIVE SUPER SANITIZZANTE brožúra

FIVE SUPER SANITIZZANTE msds technický list

Váha: 10kg kanister

POUŽITIE: V potravinárskom priemysle zabezpečiť správnu dezinfekciu tvrdých povrchov, vybavenia a príslušenstva je základnou podmienkou podľa protokolu HACCP. FIVE SUPER SANITIZZANTE je silne oxidujúci dezinfekčný koncentrát, nepenivý, bez chlóru, ľahko biologicky odbúrateľný, a preto environmentálne prijateľný. Je efektívny pri každom type mikroorganizmov aj pri nízkych koncentráciách a nízkych prevádzkových teplotách. Pri dodržaní doporučeného riedenia, môže byť použitý na nehrdzavejúcu oceľ,  galvanizované železo a pocínované sklo, sklo, porcelán, povrchy z polyetylénu, teflónu, polystyrénu, PVC, laku a gumy.
ideálne na dezinfekciu podláh, povrchov všeobecne, nožov a na krájacie dosky, nádoby, nádrže, stoly a stoličky, autobusové zastávky, detské ihriská...
V práčovniach na chemicko-termickú dezinfekciu textílií. Vynikajúce bielidlo pri nízkych teplotách. Znižuje náklady na energiu a predlžuje
trvanie tkanín. Pri úprave odpadu vody rozkladá baktérie.

UPOZORNENIE: na povrchy citlivé na kyslé prostriedky (prírodný kameň, mramor, travertín...). Najprv vyskúšajte vhodnosť prípravku na nie viditeľných miestach.

RIEDENIE:

  1. DEZINFEKCIA POVRCHOV: Po umytí povrchu pripraveného na dezinfikovanie, zrieďte roztok na 0,2% - 0,6% s vodou a rovnomerne naneste. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom opláchnite. 
  2. EXTERIÉR bez oplachu - pravidelné čistenie: pri aplikácii sprejom na povrchy typu autobusové zastávky, lavičky, detské ihriská, atď, nasprejujte zriedený roztok na 0,6%-1% a nechajte pôsobiť. Nie je potrebné oplachovanie už po pár hodinách na vzduchu. 
  3. EXTERIÉR bez oplachu - aktívne dezinfikovanie: roztok zriedený na 2% zabezpečí 0,25% aktívneho peroxidu vodíka. Nasprejujte na povrchy a nechajte pôsobiť.
  4. DEZINFEKCIA TKANÍN: 1ml až 2ml na suchú bielizeň, FIVE SUPER SANITIZZANTE je vysoko účinný pri teplotách medzi 60 and 70 °C. PH roztoku v práčke by malo byť medzi 9 až 10. Produkt nie je vhodný na použitie na vlnu, prípadne polyamidoch ako je nylón.

 

PENENIE: žiadne

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: